Yandex

Hakkımızda

Hakkımızda

Beyhan Tekstil 1954 yılında kurulmuş olan bir gömlek üretim firmasıdır. Kurucusu Şevket Beyhan 1954’te bu sektörde hizmet vermeye başladığında İstanbul’da iki elin parmak sayısını geçmeyecek kadar firma vardı. Toplamda 4 makineyle, İstanbul’un Tahtakale ilçesinde küçük bir gömlek atölyesi kurdu. Daha sonra çocuklarını da gerek yurtdışı eğitimleriyle gerek iş tecrübesiyle donanımlayan Şevket Beyhan, firmanın aile şirketi olarak büyümesini sağladı.

Fabrikamız

Şu anda dünya çapında birçok saygın markaya servis veren Beyhan tekstil, 200 kişilik tecrübeli çalışanıyla üstün kalite ve teknolojik makinalarıyla yıllık 2 milyon gömlek üretim kapasitesine ulaşmıştır. Beyhan’ın yanı sıra, pazar talebi ve ürün türüne bağlı olarak gelişen durumlarda, anlaşmalı olduğu bağımsız üretim birimleri de bulunmaktadır. Bugün erkek gömleği dışında bayan gömleği ve bay-bayan polo üretimi de yapan Beyhan, yatırımları ve artan üretim kapasitesiyle Avrupa’nın büyük gömlek üreticilerinden birisidir.

Kumaşların %50’si yurtdışından ithal edilmektedir.

Beyhan tekstil sanayici bir firma olmanın gereğini yerine getirirken, sosyal güvenlik programları ile insan haklarının güçlü bir destekçisidir. Türk hukuk sisteminin yanı sıra Avrupa standartlarıyla da uyum içindedir. Bu bağlamda birçok uluslararası çalışma ve güvenlik organizasyonu tarafından denetlenmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Bir şirket ancak istikrarlı ve tutarlı bir şekilde ilerlerken, yüksek hedefleri karşılayarak büyümeye devam edebilir.

Beyhan tekstil, biraz cesaret ve girişimci ruhla mevcut kapasitesini 200 bin adetten 300 bin adete çıkarmayı hedefleyerek başarısını bir adım öteye taşımayı planlıyor.

Önceliğimiz mümkün olan en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Büyük bir gömlek üretim firması olmamıza rağmen ürettiğimiz her bir gömleğe bir terzinin hassas dokunuşunu ve kalitesini uyguluyoruz. BEYHAN® olarak görevimiz en çok tercih edilen gömlek üretim firması olabilmek ve müşterilerimize istisnai değer ve kaliteli işçilik sağlayabilmektir.

Uzman ekibimiz giyenin hem rahat hem de sofistike hissetmesini sağlayan özel ve özgün gömlekler tasarlamak için yorulmadan çalışmaktadır. En üst kalite kumaşlar kullanarak dünyaca ünlü markalara gömlek üretimini rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.

Ürünlerimizle ve şirketimizin büyümesiyle gurur duyuyor, Beyhan Tekstil ismiyle ilişkilendirilen kaliteyi kendileri için deneyimlemek için eski ve yeni müşterimizi mağazalarımızda ve fabrikalarımızda ağırlama fırsatını dört gözle bekliyoruz.